Mobil Dünyam

  • 5.7530
  • 6.3286
  • 7.3765
KURUMSAL

KURUMSAL

İMTİYAZ SAHİBİ

Mobil İlanlar kent rehberinin bütün hakları Mobi Applic işletmesine aittir. 

Merkezi Almanya'nın Münih şehrinde bulunan Mobi Applic 72 Ülke de, 152 Ana bayisi, 7.600 Alt bayisi ve 230.000 yayınlanmış Mobil Uygulaması ile Dünya genelinde faaliyetlerini yürütmektedir. Şirketimiz katma değeri yüksek yazılımlar geliştirerek faaliyet gösterdiği ülkelerde ekonomiye katkı sağlamaktadır. Şirketimiz Türkiye oluşumunu Temmuz 2018 de başlayıp hızla gelişimini devam ettirmektedir.


HAKKIMIZDA

Şirketimiz kuruluşundan bu yana başarı ile sunduğu ve geliştirdiği hizmetler sayesinde yerel, bölgesel ve ulusal düzeyde önemli başarılara adını yazdırmış ve ülke ekonomisine büyük katkılar sağlamıştır. Bu başarının ve gelişimin arkasında nitelikli insan kaynağımız, bilgi birikimimiz ve güvene dayalı iş ilişkilerimiz yer almaktadır. İşbirliği içerisinde olduğumuz tüm kurum ve kuruluşlarla tesis etmiş olduğumuz karşılıklı güven, çalışma anlayışımızın en önemli değerini oluşturmaktadır. Güvene dayalı güçlü ilişkilerimizin bundan sonraki süreçte de tüm paydaşlarımız ile sürdürülmesi en önemli gayretimiz olacaktır.


MİSYONUMUZ

Faaliyet gösterdiğimiz alanlarda yenilikçi uygulamalar geliştirerek ve teknolojiyi en üst seviyede kullanarak ulusal ve uluslararası alanlarda kârlı-verimli şirketler yaratmak ve Türkiye ekonomisine yön veren en önemli faktörlerden birisi olmak.
 
Ürün ve hizmetlerinde kaliteden taviz vermeden müşteri memnuniyetini ön planda tutarak topluma ve çevreye pozitif katkı sağlayan, faaliyetlerinden elde ettiği başarılar ile hedeflerini her geçen gün yükseltip, daha geniş kitlelere hizmet sunmayı kendisine amaç edinen öncü bir grup olmak.


VİZYONUMUZ

Değerlerimizden taviz vermeden ve yer aldığımız her alanda farklılık yaratarak, katma değeri yüksek yeni yatırımlar gerçekleştirmek ve bulunduğumuz ülkelerde, sektörlerde lider konuma yükselmek.


GELECEK PLANIMIZ

Mobi Applic, Dünya genelindeki bayileri ile çalışma politikasını yürütmektedir. Türkiye oluşumuna Temmuz 2018 de başlamış, başladığı günden bugüne çeşitli kamu projelerini teslim etmiştir. Mobi Applic'in projelendirmiş ve geliştirmiş olduğu Mobil Kent Rehberini (MOBİL İLANLAR) Türkiye de başlatmıştır. Mobi Aplplic Dünyada ilk olan Mobil Kent Rehberinin (MOBİL İLANLAR) patent sahibidir. 2020 Ocak ayı hedefi Türkiye'nin 81 ilinde Mobil Kent Rehberini (MOBİL İLANLAR) başlatmış ve ulusal reklam politikasını bitirmiş ve 500 kişilik iş istihdamını tamamlamış olacaktır. Mobi Applic Türkiye pazarına yeni girmiş olsa da iş ve projeleri ile adından çok söz ettirmiştir. Türkiye oluşumunun %75 lik dilimini bayi ağı ile oluşturacak ve bayileri ile birlikte 1500 kişilik geniş bir istihdam kadrosuna sahip olacaktır.


YASAL SORUMLULUK

Mobi Applic Türkiye Cumhuriyeti Kanun ve Yasalarına bağlı olarak çalışmalarını sürdürmektedir. İş ortakları ve bayileri ile Türkiye Cumhuriyeti Kanun ve Yasaları çerçevesinde çalışmalarını sürdürmektedir. www.mobililanlar.com web sitesinde bulunan bütün bilgilerin Mobi Applic'e aittir, izinsiz kullanımı kesinlikle yasaktır.