Mobil İlanlar

  • 6.0358
  • 6.7344
  • 7.6784
MOBİL İLANLAR

MOBİL İLANLAR

MOBİL İLANLAR, İl de bulunan iş yerlerini, Kamu kurumlarını, Özel sektör, Resmi kurum web sitelerini ve uygulamalarını, İlan web sitelerini, Kariyer web sitelerini, Belediyelerin online hizmetlerini ve online bilet sistemlerini tek çatı altında toplayan özel bir mobil uygulamadır. Bu eşsiz sebeplerden dolayı özellikle uygulamanın bulunduğu şehirde yaşayan vatandaşlarımızın cep telefonlarında olması gereken bir uygulamadır. 

MOBİL İLANLAR, bulundu il de faaliyet gösteren işletmelerin ağır ilan ve reklam masraflarını da ortadan kaldırmaktadır. İşletmeler Mobil Rehber uygulamasına üye olarak firma tanıtımı, ilan verme, ürün satışı, teklif alma, fiyat listesi ve kampanyalarını anlık duyuracakları güzel bir uygulamadır.

MOBİL İLANLARA üye olanların bulundukları il sınırları içerisinde faaliyet gösteren işletmeler için geliştirilen özel bir uygulamadır. İşletmeler firmalarını, ürünlerini ve hizmetlerini bulunduğu il ve Türkiye deki vatandaşlarımıza anlık ulaşmasını sağlayan özel bir uygulamadır. Uygulama bireysel kullanıma tamamen ücretsiz olup herkesin cep telefonunda olması gereken bir sistemdir. Uygulama bireysel olarak Dünyanın her yerinden indirilebilir ve kullanılabilir.

MOBİL İLANLAR, Uygulama içerisinde bulunan kurumsal üyeler yani işletmeler sadece bulundukları il sınırları içerisinde faaliyet gösteren işletmelerdir. Uygulamanın bulunduğu il dışından üye olmak isteyen işletmeler Mobil Kent Rehberine üye olamazlar. Üyelik işlemleri sahada çalışan temsilciler aracılığı, Sosyal medya hesaplarımız aracılığı ve Web sitemiz aracılığı ile yapılmaktadır. Mobil Kent Rehberine üye olan bütün firmalar eşittir, büyük firma küçük firma ayrımı yapılmamaktadır. Bütün firmalara eşit hizmet verilmektedir.